Заступники міського голови •PDF• •Друк•
••Четвер•, 02 •серпня• 2018, 10:47•

Руденко Олександр Миколайович

Руденко Олександр Миколайович  народився 04 березня 1968 року  в  місті Новоукраїнка  Кіровоградської області.

У 1992 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут  ім. О.С. Пушкіна, за спеціальністю історія та педагогіка, у 2006  році Дніпропетровський  регіональний інститут державного  управління Національної академії державного управління при Президентові України, за кваліфікацією - магістр державного управління.

Трудову діяльність розпочав у вересні 1991 року учителем географії та історії Новоукраїнської  середньої школи № 8, з лютого 2000 по листопад  2010 року – заступник директора Новоукраїнської загальноосвітньої  школи   І-ІІІ ступенів № 8 з навчально-виховної роботи.

З 15 листопада 2010 року Руденко  Олександр Миколайович – заступник Новоукраїнського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Згідно з розподілом функціональних повноважень координує питання управління галузями освіти , культури, соціального захисту.

Білокоз Людмила Віталіївна

Білокоз Людмила Віталіївна народилася 12 вересня 1980 року  в  місті Новоукраїнка  Кіровоградської області.

У 2003 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література", у 2012  році  - за спеціальністю "Соціальна педагогіка".

Трудову діяльність розпочала у грудні 2005 року у Новоукраїнському центрі дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ" керівником гуртка, з вересня 2010 року призначена на посаду соціального педагога, в січні 2013 року заступник з виховної роботи.

З 22 травня 2017 року Білокоз Людмила Віталіївна – заступник Новоукраїнського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Згідно з розподілом функціональних повноважень координує питання регіонального розвитку та інвестицій

Кошель Артем Юрійович

Кошель Артем Юрійович народився 24 грудня 1988 року в  місті Новоукраїнка  Кіровоградської області. З 2005 по 2009 рік навчався в Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі. У 2010 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю "Програмне забезпечення автоматизованих систем".

Трудову діяльність розпочав у вересні 2009 року у Новоукраїнському центрі дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ" керівником гуртка, де працював до грудня 2016 року. В період з 2009 до 2016 року працював продавцем-консультантом непродовольчих товарів у ФОП Поповкіна Г.І.

З 21 грудня 2017 року Кошель Артем Юрійович призначений на посаду головного спеціаліста відділу з питань житлово-комунального господарства та цивільного захисту виконавчого комітету міської ради. З 05 жовтня 2018 року  - начальник відділу з питань житлово-комунального господарства та цивільного захисту виконавчого комітету міської ради.

Затверджений на посаду заступника Новоукраїнського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 11 червня 2019 року. Згідно з розподілом функціональних повноважень відповідає за житлово-комунальну сферу, цивільний захист та охорону навколишнього природного середовища, питання земельних відносин, архітектури та містобудування, комунальної власності, координує діяльність комунальних підприємств.