Впровадження відновлюваних джерел енергії •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 14 •червня• 2019, 07:57•

12 червня на черговій сесії Новоукраїнської міської ради було призначно заступником міського голови Кошеля Артема Юрійовича, який до цого очолював відділ житлово-комунального господарства виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Наступного дня після призначення Артем Юрійович відбув у Київ, де Асоціацією об'єднаних територіальних громад було організовано конференцію "Впровадження відновлюваних джерел енергії".

Учасники заходу обговорили зокрема:

- перспективи використання відновлюваних джерел енергії та біоенергетичних ресурсів;
- законодавче підгрунтя для впровадження заходів з енергозбереження;
- кращі практики обєднаних територіальних громад у сфері впровадження проектів відновлюваних джерел енергії.

Артем Кошель також поділився досвідом заходів впровадження енергоефективних технологій у Новоукраїнській ОТГ: експерементальна система вуличного освітлення, встановлена за підтримки НВП "Радій", про розвиток та сприяння  бізнесу на основі фотоелектричної енергетики, інноваційні системи опалення  соціальних обєктів громади.
Також було вивчено успішні практики інших громад, які будуть впроваджуватись і у нашій ОТГ.