Здорові діти - здорова нація •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 05 •серпня• 2019, 12:55•

Все більше ініціативних мешканців нашої громади беруть участь у конкурсі міні-проектів «Влада і громада – разом!». Де вони мають можливість, заручившись підтримкою місцевої влади, власноруч долучитись до створення корисних локацій у населених пунктах нашої громади.

Вперше зі своєю ініціативою до організаторів конкурсу звернулись мешканці мікрорайону П’ятихатки з проектом "Здорові діти - здорова нація". На куточку проживає чимало дітей, для яких вони побажали спільно із владою побудувати ігровий майданчик.

Протягом кількох місяців активні жителі мікрорайону,  підготували місце для майбутнього майданчику, разом із спонсорами встановили огорожу та лавочки, а за кошти Новоукраїнської міської ради (62,3 тис. грн ) придбано різноманітне ігрове та спортивне  обладнання (гойдалки,  балансири та ін.).

2 серпня відбулось відкриття повністю новоствореного об’єкту для дозвілля дітей,  на яке зібрались майже всі мешканці П’ятихаток, особливо рада була цьому малеча.

Вручаючи сертифікат керівнику проекту Ірині Трофименко, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував за громадську активність і небайдужість до розвитку територій тим, хто брав участь у розробці та реалізації проекту, батькам, дітям, а також спонсорам, якими виступили підприємці - депутати міської ради Юрій Балан та Анатолій Савченко. Олександр Олександрович запевнив, що ініціативи громадськості, спрямовані на розвиток, благоустрій громади будуть обов’язково підтримані міською владою, а також висловив сподівання на те, що ті локації, які спільно збудовані громадськістю та владою, будуть бережно використовуватись та оберігатимуться не лише правоохоронцями, а й мешканцями громади.

А реалізація проектів продовжується. У процесі завершення знаходяться ще шість громадських ініціатив: «Активісти», «Наше майбутнє», «SMART-подвір’я», «L.A.P.A.», «Від козацьких старшин - до спортивних вершин», «Дитячий ігровий та спортивний  майданчик».