«Сквер на Соборній». Роботи продовжуються. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 09 •серпня• 2019, 14:57•

На початку 2019  року мешканці Новоукраїнки  з радістю зустріли новину про плани міської влади реконструювати зелену зону у нашому місті та збудувати  нову локацію для  відпочинку. Проект має робочу назву «Сквер на Соборній». Так, відгукнувшись на заклик міського голови Олександра Корінного, менше ніж за місяць  було зібрано кошти для розробки концепції зазначеного скверу та його архітектурного плану, які були презентовані на громадських обговореннях.

За період, який минув від часу презентації представниками міської влади було зроблено ту частину роботи, яка стосувалась документації, узгоджень проектів з партнерами, якими виступають програма USAD «ДОБРЕ» та Новоукраїнська міська спілка сільгоспвиробників.

З 9 серпня розпочато практичні заходи щодо будівництва «Скверу на Соборній» - було проведено геологічну розвідку ґрунтів, з метою визначення потужності фундаментів опор та можливості будівництва різних конструкцій на ділянках скверу.

Також на цей рік заплановано проведення геодезичних зйомок, планування розміщення комунікацій та закладання основних опорних конструкцій. Завершення будівництва «Скверу на Соборній» заплановано на осінь 2020 року.