Краєвиди міста

Родину загиблого земляка Івана Дейкуна нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) •PDF• •Друк•
••Середа•, 04 •березня• 2020, 14:09•

4 березня в Новоукраїнському райвійськкоматі Людмилі Миколаївні Аношкіній, матері загиблого учасника АТО Івана Вікторовича Дейкуна , вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким Указом Президента України від 21 січня 2020 року посмертно нагороджений її син. Учасником цієї події також стали цивільна дружина загиблого Наталія та син Віктор.

Заступник міського голови Олександр Руденко, представники райдержадміністрації  та райвійськкомату у свою чергу  висловили підтримку рідним загиблого героя.

Віктор Дейкун, який цього року закінчує 11 клас пишається своїм татом. Він уже давно мріяв стати військовим і тепер, після загибелі батька, лише впевнився у вірності своїх намірів. Тож уже нині готується до вступу до Одеського Вищого військового навчального закладу.

Старший солдат Іван Дейкун загинув 6 жовтня на Сході держави в російсько-українській війні, захищаючи територіальну цілісність України.