Краєвиди міста

Завершено будівництво пішохідного фонтану в "Сквері на Соборній" •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 04 •грудня• 2020, 15:46•

У Новоукраїнській громаді, яка є  партнером програми USAID DOBRE,  що виконується організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), було завершено будівництво пішохідного фонтану - головної окраси майбутнього «Скверу на Соборній».

Цього дня виконавцями робіт було продемонстровано роботу фонтану та передано його  міській раді  готовим до експлуатації.

Фонтан з кольоровою динамічною підсвідкою  і дев’ятьма «танцюючими» струменями води слугуватиме улюбленим місцем відпочинку - для наймолодших відвідувачів, які зможуть навіть пустувати на самому майданчику фонтану; молоді -  для романтичних вечорів у світлі грайливих потоків водограю;  старшому поколінню для релаксу під заспокійливу музику води.

Підприємством-підрядником, після здачі цього об’єкту, буде проведено роботи щодо його консервації на час холодної пори року, а коли інші паркові споруди буде завершено - фонтан запрацює на радість відвідувачів скверу -  зеленого куточку для відпочинку, роботи по будівництву якого триватимуть ще два роки. Вже сьогодні будується громадська вбиральня, елементи стаціонарної  критої сцени, здійснюється прокладення необхідних комунікацій (водопроводу, каналізації, електромережі), підготовлено площу скверу для інших об’єктів, монтаж яких розпочнеться уже у 2021 році з настанням сприятливих погодних умов та відповідно до графіків робіт.

Нагадуємо, що реалізація спільного проекту місцевого економічного розвитку Новоукраїнської міської ради та  програми USAID DOBRE «Створення території з поліпшеною інфраструктурою для бізнесу та громадян в м. Новоукраїнка «Сквер на Соборній» розпочалась 2020 року і заплановано повне завершення будівництва на 2022 рік.

Облаштування пішохідного світлодинамічного фонтану в міському парку «Сквер на Соборній»  в м.Новоукраїнка Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. Із червня 2020, Програма розпочала свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській.

Новоукраїнська ОТГ є партнером програми USAID DOBRE,  що виконується організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).