Краєвиди міста

Розпорядження про проведення чергової одинадцятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •червня• 2021, 21:06•

Розпорядження

від  01 червня  2021 року                                        № 81

Про проведення чергової одинадцятої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року № 6:

1. Скликати  чергову одинадцяту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 15 червня 2021 року о 10.00 годині в глядацькій залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням  засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про  надання згоди на передачу в оренду майна  комунальної власності.

2)  Про затвердження акту приймання-передачі квартир до комунальної власності міської ради.

3)  Про затвердження акту приймання-передачі квартир до комунальної власності міської ради.

4)   Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2022 рік.

5)  Про затвердження положення про відділ праці та цивільного захисту виконавчого комітету міської ради  у новій редакції.

6)  Про затвердження штатної чисельності закладів освіти Новоукраїнської міської ради.

7)  Про співпрацю з Глодоською ТГ з питання надання інклюзивних послуг.

8)  Про затвердження статуту Міського палацу культури "Ювілейний"

Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області у новій редакції.

9)  Про затвердження статуту Новоукраїнської центральної бібліотеки у новій редакції.

10)  Про структуру міського палацу культури "Ювілейний" з 01 липня   2021 року.

11)  Про Новоукраїнської центральної бібліотеки з 01 липня 2021 року.

12)  Про затвердження передавальних актів.

13)  Про положення про відділ культури виконавчого комітету

Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

14) Про розгляд листа Українського інституту Національної Пам'яті.

15)  Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради

з 01 липня 2021 року.

16)  Про прийняття КНП "Новоукраїнська центральна районна лікарня" Новоукраїнської районної ради.

17)  Про контракт з директором комунального некомерційного підприємства  "Новоукраїнська міська лікарня"  Новоукраїнської міської ради.

18)  Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

19)   Про внесення змін до заходів Програми  соціальної підтримки

населення на території Новоукраїнської міської територіальної громади  на 2021-2023 роки.

20)  Про внесення змін до Порядку надання та використання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

21) Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього  природного середовища  Новоукраїнської міської  територіальної громади на 2021 рік  в новій редакції.

22)  Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської  територіальної громади за січень - квітень 2021 року.

23)  Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації на 2021 рік Програми реформування  і  розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2020-2025 роки.

24)  Про  розгляд клопотань.

25) Про внесення  змін до рішення  Новоукраїнської міської ради від   22 грудня 2020 року № 65 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2021 рік".

26)  Про внесення доповнень до Регламенту Новоукраїнської  міської  ради.

27)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 10 та 11 червня    2021 року.

Міський  голова                                          О. Корінний