Краєвиди міста

Як у Новоукраїнській громаді День молоді та День Конституції святкували •PDF• •Друк•
••Середа•, 30 •червня• 2021, 14:46•

У неділю, 27 червня, у Новоукраїнській громаді провели святкові заходи до Дня молоді та Дня Конституції.

Розпочали святкування із унікальних дитячих змагань «Перегони мацьоп», які у нашій громаді відбулися вже втретє. Щороку малюків, які готові до перших у своєму житті змагань, стає все більше, команди підтримки активніші,а батьки приходять вже максимально підготовлені до заохочень повзти чимдуж. Цьгоріч у перегонах взяли участь 9 дітей, до фінішу першою дісталась 9-тимісячна Анастасія Василинюк. Родичі допомагали учасникам перегонів здолати дистанцію, яка складала 4 метри. Мотивували малят до перемоги іграшками та їжею. Усім учасникам вручили футболки з написами «Мацьопа Новоукраїнської ОТГ», переможниці дістався толокар – дитячий автомобіль, який рухається від штовхання ніжками малюка. Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний у дописі на своїй фейсбук-сторінці зазначив: «Це наше майбутнє! Сьогодні вони ще не стоять на ногах, а завтра - міцно триматимуть громаду у своїх руках!»

Одразу після дитячих перегонів у центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» молодь зібралася аби пограти в тематичні настільні ігри, де кожен гравець може спробувати на собі роль депутата, вчительки, підприємця та інших соціальних категорій, як-от у грі «Світ Громад». Парламент дітей та молоді Новоукраїнської ТГ, які і є організаторами заходу, запропонували на вибір три гри – дискусійну «Демократичний пиріг - рецепт демократії», інноваційну «Країна гідності» та уже згадану класичну «Світ Громад». По закінченню ігор гравці отримали не тільки новий досвіт та емоції, а й подарунки.

Перевірити свої знання про Основний Закон держави змогли учасники молодіжного квесту, який був присвячений саме 25-й річниці з дня ухвалення Конституції України. 5 команд пройшли завдання на 5 станціях. Пройти квест виявилося справою не легкою, але у сі команди справилися із завданнями і достойно фінішували.

А далі був двіж під відкритим небом «Молодь Новоукраїнки презентує…». Ведучі заходу запропонували присутнім «розфарбувати літо». Тож після флешмобу від вихованців Школи танцю «Натхнення», усі охочі долучилися до різнокольорового божевілля, яке утворилося від моря фарб Холі. Після цього точно усе і всі були яскраві і це створило особливо драйвову атмосферу.

Звісно, був і блок нагороджень як до Дня молоді, так і до Дня Конституції. Традиційно усіх привітав та вручив нагороди Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. Отож, Почесною грамотою Новоукраїнської міської ради нагороджено Альону Бандюк, Світлану Патенченко та Неонілу Власову; Грамоти Новоукраїнської міської ради отримали Світлана Карбан, Петро Демченко, Олександр Кочерга, а також члени Парламенту дітей та молоді Новоукраїнської ТГ – Ілля Болтян, Софія Мазур та Тимофій Білокоз; Подяку Новоукраїнського міського голови оголошено Ларисі Коноваловій, Антоніні Мартинюк, Вадиму Маярчуку, Наталії Рубан, Павлу Тяглому, Руслані Романескул, а також членам Молодіжної громадської ради - Дмитру Жовтилу та Владі Донець.

Святковий настрій створювали наші талановиті музиканти Наталя Білуха, Маша Сілєвіч, Даша Базюк, Ярина Ткаченко, дует у складі Віталія Волошенка та Олександра Шакланова, глядачі заряджалися позитивом від натхненних Soul music group "The Garden Svitlo".

Після урочистостей гості заходу мали змогу  доєднатися та переглянути у приємній компанії фільм "Казки старого мельника".

Також два дні малеча громади розважалася на атракціонах «KREMEN LAND».

На вході до центрального міського стадіону гостей зустрічала виставка-продаж  Hand-made та перший арт-об'єкт започаткованого фестивалю графіті «Спорт очима дітей», створений працівникам та вихованками Центру дитячо-юнацької творчості "ЗОРІТ".

Одразу кидається в очі, що жителі громади уже засумували за подібними заходами. Та варто відмітити, що організатори подбали про безпеку глядачів та дотримання протиепідемічних заходів.