Краєвиди міста

Актуальні питання медичної галузі •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 06 •липня• 2021, 13:55•

5 червня заступник міського голови Олександр Руденко провів нараду із керівником КНП «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Михайлом Шелевером, головою профкому Аллою Поповкіною, заступником директора ЦРЛ Сергієм Негрою, начальником управління соціального захисту та охорони здоров’я Новоукраїнської міської ради Тетяною Олефіренко. На нараді розглянуто питання про завершення процедури прийняття медичного закладу від районної до міської ради. Керівництву медичного закладу було рекомендовано провести збори трудового колективу та спільно визначитись із оптимальною структурою лікарні для надання якісних медичних послуг жителям Новоукраїнської ТГ, відповідно до ліцензій та фінансування Національною службою здоров’я, погодити бачення розвитку медичного закладу.

У свою чергу було наголошено, що міська влада категорично проти масових скорочень та закриття відділень лікарні, виступає за розвиток закладу та підвищення якості медичних послуг, міська рада готова  надавати підтримку, у разі необхідності, для розвитку медицини, придбання обладнання, на оплату комунальних послуг, електроенергії, та ін.. Уже цього року КНП «Новоукраїнська районна лікарня отримала кошти на будівництво кисневої рампи (близько 1,2 мільйона гривень), на заробітну працівників пологового відділення (350 тисяч гривень).

Тож керівництво лікарні, після переходу під управління громади, має надати на розгляд стратегію розвитку комунального підприємства та вжити заходів щодо запобігання  втрат пакетів послуг, ефективного та прозорого формування структури і бюджету закладу, забезпечення кваліфікованими кадрами, розвитком послуг, найбільш запитуваних та унікальних у регіоні.