Краєвиди міста

Місцеві стимули для молодих медиків •PDF• •Друк•
••Четвер•, 12 •серпня• 2021, 10:53•

У Новоукраїнській міській територіальній громаді запроваджують місцеві стимули для медичних працівників.

10 серпня міська рада ухвалила Програму місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2024 роки, попередньо погоджену виконавчим комітетом ради.

Після прийняття в комунальну власність колишніх районних медичних закладів, виявилось, що там працюють в основному лікарі – пенсіонери, а молодих лікарів можна порахувати на пальцях, та й самих лікарів недостатньо.

Особливо складною є ситуація в так званій «вторинці», там молодий лікар має заробітну плату в 6000 грн., тобто мінімальну. Звідси і плинність кадрів серед молоді.

В кінці липня міський голова Олександр Корінний провів зустріч з молодими лікарями, що працюють в КНП «Новоукраїнська міська лікарня».

Зустріч дала зрозуміти, щоб молодий лікар прийшов працювати, треба його чимось зацікавити, дати стимул: це в першу чергу заробітну плату .

Кадровий потенціал лікарні треба посилювати молодими спеціалістами, впроваджувати нові методики лікування, постійно працювати над підвищенням кваліфікації лікарів.

Саме це лягло в  основу прийнятої програми.

В рамках програми, запроваджується надання  одноразової грошової допомоги молодим лікарям віком до 35 років в розмірі  3 мінімальних заробітних плат за умови  укладання трудового договору з КНП «Новоукраїнська міська лікарня" на термін не менше 3 років.

А з 1 січня 2022 року всі молоді лікарі КНП «Новоукраїнська міська лікарня" до досягнення ними 35 річного віку отримуватимуть щомісячне матеріальне заохочення з міського бюджету в розмірі 5,0 тис.грн.

Програма розрахована на період до 2024 року і у разі необхідності буде доповнена іншими заходами підтримки медичних кадрів.

Сьогодні лікарня має стати кращою, щоб пацієнт прийшов за допомогою саме сюди. Для цього потрібні фахівці та сучасне обладнання.