Краєвиди міста

Розпорядження про проведення чергової вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Середа•, 29 •вересня• 2021, 07:08•

Розпорядження

від  24 вересня  2021 року                                  № 135

Про проведення чергової вісімнадцятої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року № 6:

1. Скликати чергову вісімнадцяту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 12 жовтня 2021 року о 10.00 годині в глядацькій залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням  засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади, Програми та Плану соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської  територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

2)  Про ключення комунальнного майна до переліку об’єктів комунальної власності Новоукраїнської міської територіальної громади.

3)  Про намір передачі індивідуально визначеного майна в оренду та включення його до переліку першого типу.

4)  Про внесення змін до умов оренди об'єкта нерухомого майна.

5)  Про закріплення майна комунальної  власності на праві оперативного управління (господарського відання).

6)  Про продовження договору оренди нерухомого майна, включеного до переліку першого типу.

7)  Про намір передачі нерухомоо майна в оренду та включення його до переліку першого типу.

8) Про надання згоди на оренду нерухомого майна шляхом проведення аукціону.

9) Про надання згоди на передачу трактора в господарське відання.

10) Про внесення змін до Програми реформування  і  розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

11) Про співробітництво територіальних громад.

12) Про затвердження Положення про старосту Новоукраїнської міської територіальної громади в новій редакції.

13) Про старостинські округи.

14) Про затвердження Положення про комунальний заклад "Міський інклюзивно-ресурсний центр" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області у новій редакції.

15) Про затвердження Стратегії діяльності та розвитку комунальної установи "Новоукраїнський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

16) Про затвердження Комплексної програми попередження та припинення протиправних дій у сфері державної безпеки, профілактики злочинності та цивільного захисту населення на території Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки у новій редакції.

17) Про  затвердження Примірних договорів оренди комунального майна.

18) Про Програму соціальної підтримки населення на території Новоукраїнської міської територіальної громади  на 2021-2025 роки.

19) Про Програму розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг жителям Новоукраїнської міської територільної громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2021-2025 роки.

20) Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

21) Про міську програму підтримки учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та членів їх сімей – жителів Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

22) Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської  територіальної громади за вісім місяців 2021 року.

23) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації на 2021 рік Програми реформування  і  розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2020-2025 роки.

24) Про розгляд клопотань.

25)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  22 грудня  2020 року  № 65 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2021 рік".

26)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 07 та 08 жовтня    2021 року.

Міський  голова                                               О. Корінний