Краєвиди міста

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 11 •жовтня• 2021, 13:30•

1. Повна назва документа державного планування:  Програма соціально-економічного та культурного розвитку  Новоукраїнської міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Новоукраїнська міська рада Кіровоградської області.

3. Процедура громадського обговорення: дата початку та строки здійснення процедури відповідно до ст. 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту  Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Новоукраїнської міської територіальної громади на 2022 рік розпочато з дня його оприлюднення, а саме 09 жовтня 2022 року на сайті Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області та триватиме до 10 листопада 2022 року. Способи участі громадськості: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, адреса: Новоукраїнська міська рада Кіровоградської області,  вул.Покровська, 70, м.Новоукраїнка, 27100 або в електронному вигляді на електронну адресу: sekretar@nu-rada.gov.ua. Проекти документів розміщені на сайті Новоукраїнської міської ради (рубрика "Оголошення").

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади

на 2022 рік

ПРОЄКТ ПРОГРАМИ