Краєвиди міста

Чемпіон Європи з боксу зустрівся з юними спортсменами Новоукраїнської громади. •PDF• •Друк•
••Середа•, 10 •листопада• 2021, 08:44•

Чемпіон Європи з боксу зустрівся з юними спортсменами Новоукраїнської громади.

Секція боксу у дитячо-юнацькій спортивній школі Новоукраїнської міської ради працює відносно недавно (з вересня цього року), але здобула не лише велику популярність, а й чимало перемог у змаганнях. 13 юних боксерів стали призерами обласних турнірів. Маємо впевненість, що не за горами чемпіонські бої на Всеукраїнських, Європейських та Світових рівнях.

Прикладом для наслідування є кропивничанин Бозорбой Матякубов, майстер спорту міжнародного класу, фіналіст Чемпіонату світу, чемпіон Європи, який відвідав Новоукраїнську громаду разом з наставниками Саласенком Віктором Борисовичем, віце-президентом федерації боксу Кіровоградської області, Заслуженим тренером України та старшим тренером Саласенком Вадимом Вікторовичем, майстром спорту з боксу.

Гостей зустрів Нвоукраїнський міській голова Олександр Корінний. Олександр Олександрович зазначив, що розвиток спорту є одним із пріоритетів громади, тому працюємо над створенням належної інфраструктури, зокрема, побудовано новий баскетбольний майданчик, скейт-парк, відновлене головне футбольне поле центрального стадіону, відремонтовані спортивні зали освітніх закладів міста, до яких мають доступ всі бажаючі займатись спортом, але на сьогодні маємо обмеження у зв’язку з карантином. У нашій громаді ми підтримуємо всіх, хто дійсно бажає розвивати спорт, його розмаїття за інтересами – від шахів з шашками до козацького двобою.

Після спілкування з міським головою, Бозорбой Матякубов з тренерами зустрілись із вихованцями Новоукраїнської ДЮСШ та їх наставником – Сергієм Клименком. Розповіли про свою спортивну кар’єру, про досвід участі в змаганнях різних рівнів. Також до участі у спілкуванні приєднався депутат обласної ради Володимир Арсірій, разом з Олександром Корінним підтвердили наміри розвитку спортивного руху у нашій громаді, спортивної інфраструктури та підтримці спортсменів і тренерів.

Приємним сюрпризом стала присутність на зустрічі відомого земляка, чемпіона України з кікбоксингу, срібного призера чемпіонату України з Тайського боксу (IFMA), Чемпіон Європи з К1 Романа Яриша.

Діти та батьки із захопленням слухали розповіді земляків-чемпіонів, на спогад лишивши не тільки світлини, а й настанови, що у майбутньому будуть дороговказом на вершини спортивної майстерності.