Краєвиди міста

Порядок подання заяв для конкурсного відбору кандидатів до молодіжної ради при Новоукраїнському міському голові! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 23 •листопада• 2021, 10:44•

Молодіжна рада при Новоукраїнському міському голові під час свого чергового засідання ухвалила рішення про необхідність проведення установчих зборів для формування нового складу. Тож зараз у Вас є унікальна можливість доєднатися до молодіжної спільноти Новоукраїнської громади!

Що таке молодіжна рада і що цікавого Вас чекає?

Молодіжна рада – це інструмент молодіжної “участі”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Для ефективної та повноцінної роботи молодіжної ради до її складу запрошуються  активні, відповідальні і креативні  представники молоді громади з власними ідеями розвитку та готовністю діяти.

Саме тому оголошується конкурсний відбір кандидатів.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

-       представниками громадських організацій, підприємств, установ, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку на території Новоукраїнської міської ТГ;

-       представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським врядуванням, але не більше одного представника від кожного закладу освіти;

-       жителями Новоукраїнської міської ТГ, які делегуються не менш як 10 представниками громади.

Що для цього потрібно?

Формування складу проводиться відповідно до Положення про молодіжну раду при Новоукраїнському міському голові, затверджене розпорядженням Новоукраїнського міського голови від  9 листопада 2021 року №153

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається:

- анкета кандидата до складу молодіжної ради відповідно до форми (додаток 1);

- копія паспорта громадянина України, довідка з місця проживання, згода на обробку персональних даних.

1. Для інститутів громадянського суспільства:

- копія свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- копія статуту інституту громадянського суспільства (за наявності);

- витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства, засвідчений печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми (додаток 2).

2. Для органів студентського та учнівського врядування:

- копія Положення про орган студентського чи учнівського самоврядування;

- витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського врядування з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно до затвердженої форми (додаток 3).

3. Для жителів Новоукраїнської міської ТГ:

- список 10 громадян, які висувають особу кандидатом до Молодіжної ради, відповідно до затвердженої форми (додаток 4) та наявності повного пакету документів на кожну особу (копія паспорту усіх сторінок та згоду на обробку персональних даних).

Пакети документів на участь в установчих зборах  приймаються до 23 грудня 2021 року включно за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 55, 2-й поверх МПК "Ювілейний", кабінет № 10 або на електронну пошту: rada.molod2021@gmail.com. За детальною інформацією звертайтеся за тел.: +38099-313-67-16, +38096-105-35-33.

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Новоукраїнському міському голові відбудуться 22 січня 2022 року, початок зборів о 10-00 годині.

Місце проведення: Інститут розвитку громади (приміщення центру дитячо-юнацької творчості "ЗОРІТ")

Склад ініціативної групи з підготовки проведення

установчих зборів для формування складу молодіжної ради

при Новоукраїнському міському голові