Краєвиди міста

Відділ культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Новоукраїнської центральної бібліотеки •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 10 •січня• 2022, 14:04•

Інформація про конкурс

Відділ культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Новоукраїнської  центральної бібліотеки (1 штатна одиниця) на умовах підписання контракту строком на п'ять років.

Вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного  з корупцією;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління даним закладом культури.

Перелік документів, які повинні надати кандидати:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

2) автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

3) копія документа, що посвідчує особу;

4) копії документів про вищу освіту;

5) два рекомендаційні листи довільної форми;

6) мотиваційний лист довільної форми.

Перелік зазначених документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Кандидат під час проходження конкурсу презентує конкурсній комісії публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти додатково повідомляються за вказаними ними контактними номерами телефону та/або адресу електронної пошти.

Дата початку приймання документів: 10 січня 2022 року.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу на поштову (вулиця Соборна, 55, місто Новоукраїнка, Кіровоградська  область, Україна, 27100), та електронну (cultura.otg.nu@gmail.com)  адреси  відділу культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради до 17 год. 00 хв. 08 лютого 2022 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 10 січня 2022 року.

Конкурсна комісія формується відповідно до Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури.

Умови проведення конкурсу: конкурсний добір кандидатів проводиться публічно. Конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Строк проведення конкурсу: до 07 березня 2022 року.

Довідки за телефонами: т.(066) 7500635 (Талько Леся Юріївна), т.(050) 0561933 (Сергієнко Олена Іванівна).

До уваги громадських організацій у сфері  культури