Іліца Олександр Миколайович •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 13 •листопада• 2012, 14:41•

(1919 р., хутір Схід Сотницько-балківської с/р, Новоукраїнський р-н – 12.12.1985 р., м. Новоукраїнка)

Кавалер орденів Леніна, Жовтневої революції, Вітчизняної війни ІІ ст., «Знак пошани» та ін. Ветеран Великої Вітчизняної війни та праці. Неодноразово обирався депутатом районної ради. Трудову діяльність розпочав у 1937 р. в колгоспі, згодом – на Новоукраїнській залізничній станції. В 1939 р. призваний до Радянської армії. Після поранення, навчався у військово-політичному училищі. 3 травня 1946 р. працював другим, першим секретарем райкому комсомолу, а з 1948 р. – заступником директора по політчастині Молопомічнянської МТС. Після закінчення в 1955 р. Дніпропетровської партшколи очолив колгосп в Аджамському р-ні. Протягом 1963-1978 рр. – голова правління Новоукраїнського колгоспу «Дружба». Після виходу в 1979 р. на пенсію і до останніх днів свого життя був директором підприємства по відгодівлі ВРХ.