Лукашенко Олександр Євграфович •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 07 •грудня• 2012, 09:26•

(1922 р., с. Глушково, Глушківській р-н, Курська обл.. – 12.05.1989 р., м. Новоукраїнка)

Кавалер орденів Червоного Прапора, Вітчизняної війни І та ІІ ст., «Знак Пошани», «Партизанський Хрест» (Польща), та ін. Нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної Ради УРСР (1984р.). Ветеран війни і праці, учасник партизанського руху в роки ВВВ. Протягом 1955-1959 рр. очолював колгосп у Новопразькому р-н. 1964 – 1973 рр. – директор Новоукраїнського цукрозаводу. Потім - заступник голови колгоспу «Росія», пізніше – заступник голови правління Новоукраїнського міжколгоспбуду. Після виходу на пенсію (1983 р.) – старший інженер з т/б Новоукраїнської ПМК-5, юрисконсульт та начальник штабу ЦО Новоукраїнського цукрозаводу.