Нам ВАЖЛИВА Ваша думка!

Пропонуємо мешканцям Новоукраїнської громади долучитись до голосування на назву нашої області

????

Краєвиди міста

Новикова Aнастасія Андріївна •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 07 •грудня• 2012, 09:36•

(1914 р., м. Новоукраїнка)

Доктор біологічних наук, професор. У 1929 році закінчила 7-річну школу і разом з сім’єю переїхала до Маріуполя. Закінчила маріупольський металургійний технікум (1933 р.) та біологічний факультет Дніпропетровського держуніверситету (1940 р.), де захопилась біохімією. У 1940 р. – асистент кафедри біохімії Дніпропетровського медінституту. У 1941 р. з немовлям на руках вимушена була переїхати до Новоукраїнки, де працювала лаборанткою при районній санстанції. Після війни знову стає асистентом кафедри біохімії Дніпропетровського медінституту. У 1951 р. – доцент, зав. кафедрою біохімії (аж до виходу на пенсію). У 1962 р. – доктор біологічних наук, а в 1964 р. – професор. Має понад 40 друкованих видань.