Нам ВАЖЛИВА Ваша думка!

Пропонуємо мешканцям Новоукраїнської громади долучитись до голосування на назву нашої області

????

Краєвиди міста

Одиниця Василь Данилович •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 07 •грудня• 2012, 10:27•

(1921 р.,с. Ганнівка, Єршовський р-н, Саратовська обл. – 11.01.2006 р., м. Новоукраїнка)

Почесний громадянин м. Новоукраїнка (2009 .). Кавалер орденів Вітчизняної війни І і ІІ ст., трьох орденів Червоної Зірки та ін. Після закінчення навчання в Саратовському воєнному училищі працював на воєнному заводі у м. Нижній Тагіл. Згодом бажання В. Одиниці попасти на фронт здійснюється і він потрапляє у 240-й Гвардійський танковий полк. Брав участь у битві на Курській дузі. У складі 2-го Українського фронту громив ворога Корсунь-Шевченківському котлі. Також визволяв міста Кіровоград та Новоукраїнку від фашистських поневолювачів. Після закінчення Великої Вітчизняної війни працював у м. Новоукраїнкаспочатку на цегельному, а згодом – на цукровому заводі (до виходу на пенсію).