Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Соколенко Олексій Дорофійович •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 07 •грудня• 2012, 10:36•

(28.03.1950 р., с. Лозоватка, Рівнянський р-н., Кіровоградської обл., - 27.06.2010 р., м. Новоукраїнка)

Заслужений працівник культури України (2001 р.). Почесний громадянин м. Новоукраїнка (2011 р.). Талановитий музикант, педагог, хормейстер. Випускник Олександрійського культосвітнього училища (1972 р., з відзнакою) та Кіровоградського педінституту (1978 р.). Більшу частину свого життя пропрацював у Новоукраїнському МБК № 1 (1974-2001 рр.), який очолював у 1990-2001 рр. Протягом багатьох років був незмінним керівником народних аматорських колективів «Заспів», «Сузір’я» та «Хлібодари», які неодноразово перемагали в районних та обласних оглядах-конкурсах. Протягом останніх 10 років свого життя (2001-2010 рр.)  очолював колектив Новоукраїнської дитячої музичної школи. Зробив значний внесок у розвиток національної культури. Рішенням Новоукраїнської міської ради від 13.03.2012 року № 490 запроваджена Міська премія в галузі культури ім. О.Д. Соколенка.